Паралізований львів’янин малює картини ногами та радіє життю

PDF Друк
Середа, 30 березня 2016, 10:31

Львів’янин Богдан Жуковський переконаний, що – життя прекрасне та неповторне. Йому – 36 років, і увесь цей час він страждає від складної форми церебрального паралічу. Богдан прикутий до інвалідного візка, йому важко розмовляти, а ще він нічого не може робити руками, вони у нього не працюють. Однак впадати у відчай чоловіку ніколи. Він знайшов собі заняття по душі – малює картини … ногами. Навіть спосіб придумав, щоб пензлики  не випадали з-поміж пальців – обмотує їх стрічкою. У його доробку понад двісті робіт, однак усіх їх він дарує ближнім. Минулого року вісім робіт Богдана навіть врятували життя пораненого АТОвця.

Піклування про тих, кому теж потрібна допомога роблять Богдана щасливою людиною. Він надто переймається долею бійців АТО, тому продає, не жалкуючи, продає свої картини, аби рятувати чужі життя.

Проживає Богдан при монастирі отців Оріоністів, що у Львові. Навчатися у звичайній школі у нього не було змоги. Однак, завдяки добрим людям митець зміг удосконалити відкрити та удосконалити свій талант понад десять років тому у реабілітаційному центрі «Джерело».

Наразі Богдан мріє потрапити до Італії, адже це – батьківщина найвидатніших художників. Вже навіть зробив перший крок у цьому напрямку – зробив закордонний паспорт.

Останнім часом Богдан захопився ще й монтажем кліпів, які робить теж за допомогою ніг. Він вже встиг презентував мамі Скрябіна кліп на пісню «Мами».

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити