Львівські активісти невдоволені кандидатурою нового обласного прокурора

PDF Друк
Четвер, 31 березня 2016, 09:06

Сьогодні, в останній день  березня, у Львові черговий пікет. Цього разу громадські активісти зібралися під стінами Львівської обласної прокуратури. Представники громадської організації «Рабів до раю не пускають» невдоволені кандидатурою нового прокурора Львівської області, офіційне представлення якого заплановане на сьогодні.

Наразі активісти намагаються зірвати спробу представлення головного прокурора краю. Відомо, що очільником обласної Прокуратури Львівщини повинен  стати Микола Голомша, прізвище якого фігурувало у багатьох скандальних історіях. Трудова біографія Голомши досить насичена.

Довідка:

Трудовий шлях Голомша почав після школи робітником на Стрийській взуттєвій фабриці. Після армії попрацював у будівельній радгоспної бригаді. Після закінчення вишу пішов працювати в органи прокуратури. Був слідчим Стрийській райпрокуратури. Займав низку посад у прокуратурі Львівщини. Починав зі слідчого, пішов першим заступником обласного прокурора.

Працював першим заступником прокурора Чернівецької області. Звідти пішов на підвищення до Генеральної прокуратури: у 2001 році кілька місяців очолював відділ нагляду за додержанням природоохоронного законодавства.

У листопаді 2003 року став заступником Генпрокурора України. У квітні 2007 року Голомшу перевели на посаду прокурора Львівської області, проте вже в травні повернули на колишній пост — заступник генпрокурора.

22 липня 2010-го понижений у посаді до військового прокурора Центрального регіону.

Міністерство внутрішніх справ звільнило начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Київській області Ярослава Голомшу в порядку виконання закону «Про очищення влади» (про люстрацію). Про це свідчать дані в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано закон про люстрацію. Голомшу звільнено наказом від 27 жовтня.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити