Чому гинуть діти на Львівській залізниці?

PDF Друк
П'ятниця, 01 квітня 2016, 15:51

За рік на Львівській залізниці загинули щонайменше п’ять дітей. У зв’язку із такою ситуацією керівництво ПАТ «Укрзалізниця» звернулося до очільників західних областей із проханнями краще навчати дітей про травматизм на об’єктах залізничної інфраструктури.

Основна причина гибелі неповнолітніх на залізничних коліях – це за словами залізничників, порушення правил поведінки на залізниці. Оскільки широкого розповсюдження набуло використання гаджетів та т сучасні підліткові захоплення робити екстремальні селфі, призводять, то впродовж останніх чотирьох років на залізниці було травмовано понад півсотні  осіб, із них майже триста осіб – загинули. У минулому році на магістралі травмувалися понад сто осіб, з яких половина – загинули. Особливе занепокоєння викликає суттєве зростання випадків травмування дітей.

Серед причин травмування дітей залізничники також називають ходіння по коліях та перехід колії у неналежних місцях; перетин залізничних переїздів на заборонний сигнал світлової та звукової сигналізації; ходіння по коліях у навушниках чи з іншими засобами, які знижують рівень уважності; спроби сфотографуватися на рухомому складі, на опорах мостів, в інших небезпечних місцях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити