Влада просить оберегти свій будинок від кліщів

PDF Друк
Субота, 17 січня 2015, 18:58

белый домикДержсанепідслужба Львова повідомила, що останнім часом дуже часто до Львівської міської лабораторний цент дуже часто останнім часом звертаються люди з укусами від «невідомих» комах. Насправді це гамазові кліщі. Такий висновок зробили фахівці після проведення ретельної перевірки у всіх будинках.

Гамазові кліщі відрізняються від звичайних своїм маленьким розміром (від 0.3 до 3.5 мм). Зазвичай паразитують на тваринах живучи в їх гніздах і норах. Але ось останнім часом приходять і до людей. Гамазових кліщ забирається на свою жертву і повільно висмоктує її кров.

Вони можуть бути небезпечні для людини, так як в сприятливій атмосфері швидко розмножуються і можуть масово нападати на людей, через що з'являється роздратування на шкірі, дерматити і короста. Це може загрожувати серйозними захворюваннями, адже кліщі переносять на своїх лапках енцефаліт, туляремію і багато інших захворювань.

Для того, що б убезпечити себе від гамазових кліщів буде достатньо утримувати в чистоті підвали та горища будинку. Є загальне правило для дому: чим менше пилу та павутиння - тим менше кліщів та іншої живності. Основне місце, де ще люблять накопичуватися кліщі це подушки. Старий пухові подушки потрібно чистити дуже часто - бажано просто замінити їх на більш сучасні моделі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити