Повідомлення про замінування двох навчальних закладів у Львові виявилися фейком

PDF Друк
Вівторок, 17 травня 2016, 13:45

Вчора, 16 травня, о 16:57 год. невідома особа оператору служби “102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщень Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей» (вул. Зелена, 151а) та «Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва» (вул. Пимоненка М., 15). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висували.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 35 осіб та 10 од. техніки.

Місця подій огородили, виставили охорону і припинили доступ сторонніх осіб. З Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва в безпечне місце вивели 8 чоловік персоналу. З Львівського професійного політехнічного ліцею в безпечне місце вивели 30 учнів та 12 чоловік персоналу.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень ПТУ та прилеглої території. Пошукові роботи завершено о 18:43 год. на вул. Зелена, 151а, та о 19:30 год. на вул. Пимоненка М., 15. Вибухового пристрою не виявили.

Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити