У Львові пройшла мирна хода солідарності «Я -Волноваха»

PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 11:35

я патріот україни фотоПо всій Україні, і навіть за її межами, стало популярним організовувати мирні протести, точніше, дні солідарності загиблим під Волновахою. Раніше студенти (в основному біженці) у Львові вже проводили подібний вечір, де будь-який бажаючий міг поставити свічку і вшанувати пам'ять загиблих.

Зараз же на вулицю вийшли звичайні жителі. Марш починався біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Там всі зібралися і саме звідти почалася тиха хода: люди несли лампадки. Вони пройшли по вулиці Дорошенка в бік пам'ятника жертвам комунізму на площі Шашкевича.

У заході взяли участь представники влади не лише міста, а й усієї області. Також разом з громадськістю міста пройшло духовенство і депутати України.

Закінчилася хода біля пам'ятника злочинів комунізму. Хвилина мовчання пройшла на честь пам'яті про тих, хто безвинно загинув в зоні АТО, і особливо під Волновахою. Всі бажаючі запалили лампадки та помолилися. Спільну молитву вів Степан Сус. В цій молитві згадали  жертв під Волновахою і всіх, хто загинув у зоні АТО і тих, хто зараз бореться за свободу України на її сході. Будемо сподіватися, що і мертвим, і особливо живим, допоможуть молитви народу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити