Львівська бабуся нанесла важкі ножові поранення незнайомцю через гілку бузку

PDF Друк
П'ятниця, 27 травня 2016, 08:30

У Львові пенсіонерка із холодною зброєю напала на чоловіків, які намагалися зірвати гілочку бузку, які росте на території її дачі. Як розповідають сусіди по дачі, старенька накинулася на невідомих чоловіків із ножем, захищаючи свою власність, адже подумала, що бузком крадіжка не завершиться. За словами очевидців, того дня вони помітили двох підозрілих чоловіків, при яких був великий мішок, і які, мовляв, виглядали так ніби, прийшли зазіхнути на чуже майно

Коли сусіди почули крики, які лунали із дачі пенсіонерки, то одразу побігли на поміч старенькій. Однак там побачили неочікувану сцену: бабуся із ножем у руках бігала по городу за непроханим гостем, який із лайкою тікав від неї. З іншим чоловіком жінка все ж таки жорстоко розправилася, завдавши серйозного ножового удару прямісінько у живіт. Його у важкому стані госпіталізували до лікарні.

Власники прилеглих будинків бабусю оправдовують, мовляв уже всі втомилися від постійних крадіжок у цьому районі, тому літня жінка просто захищала своє майно та життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити