Над Львівщиною нависло величезне екологічне лихо

PDF Друк
Понеділок, 30 травня 2016, 10:23

Близько семи десятків рятувальників та шістнадцять одиниць техніки понад добу боролися із вогнем на Грибовицькому сміттєзвалищі, що на Львівщині.

Cьогодні, тридцятого травня, станом на восьму годину ранку пожежу повністю ліквідовано. Сміттєзвалище в селі Великі Грибовичі Жовківського району – одне із самих масштабних та небезпечних сміттєзвалищ у країні. Його існування – це проблема не лишень Жовківського району, а й усієї Львівщини. Місцеві жителі неодноразово просили владу ліквідувати сміттєзвалище, оскільки склад відходів несе пряму загрозу їхньому здоров’ю та навіть життю.

За попередніми даними площа загоряння становить понад 2 га. Екологи попереджають жителів про те, що найближчі кілька днів краще якомога менше часу перебувати на вулицях. Адже, внаслідок пожежі рівень забруднюваності повітря надто високий.

Окрім того, рятувальники попереджають, що існує велика ймовірність повторного загорання сміттєзвалища, оскільки переважна більшість сміття – легкозаймиста. Температура повітря значно підвищилась, і на місці пожежі сягає понад тридцять градусів тепла за цельсієм.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити