Четверта хвиля призову збере 3000 призовників із столиці Галичини

PDF Друк
Середа, 21 січня 2015, 12:09

Зараз військових відкликають назад в венний резерв. Вся країна готується до четвертої хвилі мобілізації. Ті, кого наберуть найближчим часом, нарешті змінять перших бойовиків, які поїхали на схід ще в березні минулого року.

Комунальні підприємства розповідають, що їм дуже рідко відкривають двері особливо там, де живуть чоловіки призовного віку. З 10 повісток тільки одна з першого разу доходить прямо до адресата. Всі інші або взагалі не потрапляють, або проходять довгий шлях.

У військкоматі розповідають, що боротися з тими, хто ухиляються від призову дуже складно. Адже якщо повістку не підписали особисто - це не вважається порушенням закону. Але в теж час є маса способів, що б знайти призовника.

На першому етапі призову буде набрано близько трьох тисяч людей, як жінок, так і чоловіків. Відбудеться заміна постійних бойовиків, що б вони мали можливість відпочити і оклематися.

Тим, кого наберуть цього разу, обіцяють більш сильну підготовку з новими знаннями про бойові дії. Також, особливо Львівській області, обіцяють повне матеріальне забезпечення.

Також мобілізують і переселенців - обіцяють мобілізувати 600 чоловіків, що переїхали з Донбасу чи Криму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити