Львівська міліція активно співпрацює з активістами міста

PDF Друк
Неділя, 25 січня 2015, 20:12

даішник спинаЗавдяки каналу Варта 1 співробітництво між правоохоронними органами та людьми стало більш чесним і відкритим. Після «Ночі Гніву» що сталася в лютому, міліція зрозуміла, що не викликає навіть найменшої довіри у народу. Тоді вони вирішили приєднатися до каналу активістів. Він раніше використовувався для обговорення знаходження постов міліції та їх дій. Тепер же з його допомогою передається оперативна інформація.

У відділеннях встановлені точки прийому каналу. Іні приймають всі оголошення і, при необхідності, діють. Однак адміністратори сайту просять не реагувати оперативно на будь-яку новину, а дочекатися підтвердження адміністратора. У свою чергу УМВС та ДАІ області передають їм свою інформацію про події.

У цієї співпраці вже є позитивні плоди. Перший раз було знайдено маленьку дівчинку. Співробітники міліції отримавши повідомлення про зникнення повідомили в Варту 1 і через якийсь час дитину знайшов активіст на вулиці. Ще був випадок, коли потрібно було знайти власника припаркованого автомобіля, в якого врізалися. Він знайшовся буквально через п'ять хвилин завдяки каналу.

Такий досвід корисний. Він об'єднує місто і правоохоронні органи. Адже активістом може бути кожен, хто слухає канал.

Такий зв'язку між містом, активістами та міліцією ще немає в жодному місті України чи Європи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити