У Львівському центрі служби крові провели енергоефективну реконструкцію

PDF Друк
Середа, 31 серпня 2016, 15:56

У Львівському обласному центрі служби крові провели енергоефективну реконструкцію в межах проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» за фінансової підтримки Фонду Східна Європа та Львівської обласної ради.

«Цей проект показовий тим, що початкова його вартість – 4 мільйони гривень. Однак, завдяки правильно проведеному аудиту він обійшовся у 2 мільйони 200 тисяч гривень. Додам, що 1 млн. грн ми скерували з обласного бюджету. Решту коштів додав Фонд Східна Європа. Як результат: завдяки комплексним заходам по утепленню минулої зими вдалося зекономити 40%. Окрім того, нам ще потрібно замінити теплотрасу, що веде до обласного патологоанатомічного бюро», – розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Нагадаємо, сьогодні, 31 серпня, відбулося підведення проміжних підсумків проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» за участю  голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, Президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха та представників Львівської обласної державної адміністрації.

Довідка:

Зазначений проект стартував у 2014 році за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Посольство Швеції в Україні.

За підсумками конкурсу, переможцями стали департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, міста Кам’янка-Бузька та Жовква на умовах паритетного співфінансування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити