У Львові назріває мітинг

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 14:46

Міська рада вирішила на сесійній раді, що потрібно скасувати рук приміських маршруток до Львова. Також вирішили перенести кінцеву зупинку таксі на автовокзал. Причина таких змін наразі невідома.

Проте жителі приміських територій все частіше звертаються з скаргами. Їм тепер доведеться пересідати на міські маршрутки. Збільшиться вартість дороги на роботу чи навчання, а також тривалість поїздки. Адже міські маршрутки і без приміських жителів переповнені.


Цьому обурюються і місцеві мешканці. Тому що вони й самі не завжди можуть зайти в автобус, через нестачу місця. Особливо в гарячі години, коли всім на роботу чи на навчання. А тепер до всіх проїжджаючих додадуться ще й пасажири з сусідніх сіл. А раніше у них був свій маршрут.

«Ми будемо іти та говорити владі, нехай трішки думають про людей. Чому такі рішення прийняли, ми не розуміємо. Чим їм заважають ще декілька автобусів? Водії мають роботу, а пасажири – транспорт. Адже тепер ми змушені їхати двома або трьома автобусами. Також від цього постраждають корінні мешканці. Але що ми можемо вдіяти? Прийдеться потіснитись або виходити з дому на пів години раніше, щоб не потрапити в час пік», - обурений житель Стрию.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+2 #1 Ляна 11.10.2016 15:11
Все для ЛЮДЕЙ!!! Краще на приміському вокзалі побудувати ще з десяток магазинів,
а навіщо там автовокзал?

Людям не зручно ? А ЩО САДОВОМУ люди ?? ДО ВИБОРІВ ЩЕ ДАЛЕКО!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити