Знайшли боєприпаси у Львівській області

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 09:39

В 10 метрах від траси Львів-Тернопіль, поблизу будинку, знайшли під час городніх робіт боєприпаси часів Другої Світової. Вони були застарілими, проте могли спричинити проблем. За дзвінком приїхали спеціалісти та вилучили зброю. Вони знищили її по стандартній процедурі.

Нещодавно знайшли 10 боєприпасів в тому ж районі під час збирання грибів. Все вилучено та знищено.

Рятувальники попереджують всіх жителів сіл бути обережними. При виявленні предметів, схожих на зброю, ні в якому разі не можна їх рухати, або стукати по ним. Такі предмети, хоч і старі, але можуть вибухнути і завдати шкоди не лише людині, яка стоїть поруч, а і навколишній місцевості.

«Ходив по гриби весь час, раніше певно не був в цьому місці, або просто не помічав. Прямо серед дерев прикриті листям лежали боєприпаси. Я спочатку зрадів, щось цікаве. Думав, можливо їх можна продати, але оглянувши, зрозумів, що боюсь їх взагалі чіпати. Подумав-подумав. Вирішив не ризикувати життям, адже дома діти та внуки. Подзвонив до поліції, так як не знав, куди ще дзвонити в такому разі. Вони і направили до нас спеціалістів. Мені довелось їх чекати на дорозі, щоб показати місце. Під час того, як їх забирали, мені сказали відійти далеко і я не бачив, що вони робили», - розповідає чоловік, що знайшов.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити