Малозабезпечені діти поїдуть оздоровитись

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 17:43

Тепер зі Львова діти зможуть поїхати безкоштовно в табір з 20 жовтня по 10 листопада.  Путівки надаються в оздоровчий центр «Молода гвардія». Проте не всі діти зможуть поїхати. Лише ті, чиї батьки загинули або зникли безвісти в зоні АТО (або один з них), з багатодітних сімей, двти-сироти, діти-інваліди, з малозабезпечених сімей та чиї батьки загинули під час акцій протесту (або один з них).

На місто Львів виділили лише 2 путівки. Та скористатись ними зможуть не всі, лише ті, які не отримували цього року оздоровчих послуг.

Малозабезпечені люди не мають можливості добре харчуватись, ніхто вже й не говорить про одяг або табори. Тому держава вирішила трішки ощасливити таких дітей. Проте, хто з великої кількості таких вирушить у табір, невідомо.  Охочих дуже багато, проте яким чином буде проводитись відбір незрозуміло. І чому виділили так мало путівок.

«Це звичайно гарна можливість дитині хоч раз в життя побувати в таборі, а ще й оздоровитись. Але ми і не сподіваємось, що отримаємо. Таких ще дуже багато, а путівки лише 2, краще б вже взагалі не дразнили людей, але нічого, можливо хоч комусь пощастить», - ділиться мати багатьох дітей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити