Львівський аеропорт з бомбою?

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 10:39

34-річний чоловік з міста Винники вирішив пошуткувати з працівниками аеропорту. При посадці на літак працівники знайшли у нього ніж та порадили перекласти його в багаж. Відійшовши, чоловік зник з поля зору. Повернувся та сказав, що залишив «закладку» в одному з терміналів. Наразі кінологи, поліція та вибухотехніки шукають бомби в аеропорту Львова.

Наразі ще нічого не знайшли, тому аеропорт працює в звичайному режимі. Проте чоловік затриманий та на нього заводиться справа. Він нестиме відповідальність або за мінування громадського місця, або за погрози.

«ми сподіваємось, що це був невдалий жарт громадянина. За який він буде нести відповідальність. Проте, якщо він справді залишив бомбу – жителям міста та подорожуючим загрожує небезпека. Зараз ми робимо все можливе, щоб знайти бомбу, або впевнитись, що її немає. Як тільки буде відомо точно, всі про це дізнаються. Такі випадки відбувались вже не раз. Люди з порушеною психікою хочуть завдати шкоди іншим, проте наважитись не можуть, то хоч залякують, аби завдати незручності та подивитись, як всі метушаться. Проте це серйозна річ, тому за це будуть свої наслідки», - ділиться працівник поліції.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити