Четверо дітей без батьківської опіки отримали власне житло

PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 16:30

У понеділок, 7 листопада, у с. Горбачі Пустомитівського району дітям, позбавленим батьківського піклування, вручили ключі та документи на житловий будинок. Також за участі представників сільської, районної та обласної влади відбулось освячення цього будинку.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

За його словами, новими власниками будинку стали Софія, Назар, Руслан та Роман Войцехівські, яким 12, 14, 17 та 19 років.

"Цегляний одноповерховий будинок має 3 житлові кімнати. Його загальна площа становить понад 58 метрів квадратних, а житлова – майже 48 м2, - розповів Володимир Лис. - Звичайно що є газ та світло. До будинку належать й господарські споруди: літня кухня, гараж та колодязь. Також є земельна ділянка, яка на підставі договору дарування була подарована дітям в рівних частинах кожному".

Будинок вартістю 687 тис грн придбано за рахунок реалізації "Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016 – 2018 роки". Зокрема, 294 тис грн виділили з обласного бюджету, 393 тис грн – кошти з місцевого бюджету.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити