Нові тролейбуси та трамваї у Львові

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 13:39

ЄС вирішив надати допомогу українським містам в відбудові транспортної інфраструктури. На Україну в загальному виділили близько 400 мільйонів євро. Зокрема на Львів піде 39 з них. Реконструюватимуть близько 20 міст України.

Закупити планують нові трамваї, тролейбуси, автобуси. Також хочуть побудувати нові тролейбусні лінії. Крім того ремонту потребує депо та колії. Також ремонтуватимуть все старе обладнання.

Це добре впливає на місто, так як тут дуже багато жителів та туристів, для яких транспорту не вистачає. Вже не раз жителі міста писали в міську раду скарги на те, що в транспорт не зайти, тому що багато туристів та студентів. Просто не вистачає на всіх бажаючих місць. Зараз цю проблему вирішать, докупивши ще автобусів та тролейбусів. Тож тепер, сподівається міська рада, всім вистачить.

Жителі теж гарно відреагували на новину, адже нарешті вони зможуть спокійно стояти або сидіти в транспорті, а не шукати яким чином вдихнути трішки повітря від того, що стискають з усіх сторін. Проте є деякі, які запевняють, що для людей ніколи не буде достатньо. Не можуть ж автобусі їхати кожні 2-5 хвилин. Це потребує дуже багато водіїв та коштів. Тому мусимо чекати та тіснитись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити