Львів залишиться без індустріального парку

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 16:19

Промислова зона «Рясне-2», якій повинен бути розташований індустріальний парк ніби то заважає чиновникам та приносить збитки місту. Проте тепер Генпрокуратура шукає оригінали документів, на підставі яких продали цю територію за 52 мільйони гривень, а це на 90 мільйонів менше від її реальної вартості. А це є кримінальним порушенням та злочином.

Проблема в тому, що інвестор, який погодився побудувати в Львові такий парк більше не захоче співпрацювати і в Україні тепер не буде жодного індустріального парку. Міська рада вже повідомила інвестору про подію та чекає на відповідь, проте, яка буде його реакція вони вже здогадуються. Інвестор закриє всі свої зв’язки з Україною та ми втратимо одного з наймасштабніших інвесторів.

Проте ведеться слідство. Адже це дуже дивний збіг обставин та дуже швидка і незаконна операція з територією. Поліція шукає горе-продавця, якому загрожує значне покарання. Кому заважала територія та раптом знадобились гроші? І кому терміново потрібна була земля, заради кого так сильно знизили ціну? Це все дізнається поліція та наведе лад з документами. Проте територію та інвестора вже не повернути.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити