Новий трамвай потрапив в ДТП

PDF Друк
Понеділок, 21 листопада 2016, 18:48

Було урочисте відкриття у Львові нового трамвая «Електрон». Всі колективно з мером міста молились за новий транспорт в місті. Проте на наступний день після відкриття трамвай потрапив в ДТП. Зіштовхнулись з авто. Жителі міста дуже бурхливо зреагували на це в мережах. Проте більшість запевняє, що винен на 100% водій авто, адже як можна було припустити, що можеш прошмигнути перед трамваєм. Завжди всі знають, що трамвай краще пропустити. Як не як, 20 тон не затримаєш.

Проте сам водій каже, що не чекав, що звідти виїде трамвай, адже багато років там нічого не їхало. Коли ж побачив транспорт то було пізно здавати назад, тому газував вперед, щоб встигнути проїхати. Але це не вдалось. В соціальних мережах водій дуже оправдовується та сперечається. Проте винним признають скоріш за все саме його. Про постраждалих в трамваї ще нічого невідомо. Але тоді було багато людей, адже сталось це в час пік зранку.

«Я їхав в трамваї на роботу. Дуже захитало, коли вони зіткнулись, але я не постраждав, адже мене з усіх боків підтримували люди. Транспорт був забитись повністю. Можливо, хтось біля вікон чи поручнів і постраждав, але я не бачив», - розповідає постраждалий.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити