У суботу відновлять рух 1-го та 9-го трамваїв

PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 16:57

У червні на ремонт закрили вул. Котляревського на ділянці від Чупринки до Нечуя-Левицького та вул. Нечуя-Левицького на ділянці від Котляревського до Сахарова, вздовж трамвайних колій. Довжина ділянок – 414 м. Вже в цю п’ятницю на ділянці планують протестувати трамваї і з суботи, якщо не буде виявлено недоліків, відновити рух і приватного, і громадського транспорту, трамваїв в тому числі.

На сьогодні виконано такі роботи:

завершено роботи з заміни водопровідних мереж;

завершено роботи з санації каналізаційного колектора на вул. Котляреського, на вул. Н.Левицького каналізаційний колектор діам. 1000 замінено;

замінено випуски ринв і оглядових колодязів;

змонтовано трамвайну колію в повному обсязі;

міжколійний простір замощено бруківкою в повному обсязі;

влаштовано підвищену платформу на трамвайні зупинці на вул. І.Нечуя-Левицького, доступну для людей з особливими потребами.

Завершують роботи з замощення ділянок тротуарів та переходів бетонною плиткою, монтують контактну мережу та мережі зовнішнього освітлення, встановлюють дорожні знаки.

«Тут замінено всі інженерні мережі, водопровідні мережі, центральний водогін, підключення, замінено частини газопровідних мереж, замінено колектор на вулиці Нечуя-Левицького, проведено санацію на вулиці Котляревського. Наземна частина - дорожній одяг, бетонна основа, плити, трамвайні рейки - все замощено бруківкою, на тротуарі покладена плитка.

В п’ятницю плануємо пробно відкрити трамвайний рух, цієї суботи хочемо вже повністю відкрити цю ділянку, починаючи від вулиці Бандери, закінчуючи вулицею Сахарова,  тобто 1-й  і 9-й трамваї поїдуть за своїми маршрутами», - розповів начальник відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР Роман Заріцький.

Він також додав, що гарантійний термін на весь об’єм робіт - 10 років.

Загальна вартість будівельних робіт за договором підряду – 44 101,551тис.грн. Підрядник -  «Гарантспецбуд-Захід».

Нагадаємо, вул.Київська – Русових, де тривали подібні ремонтні роботи, відкрили для проїзду в суботу, 19 листопада.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити