У Радехові до поліцейських завітали учні

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 12:44

У Радехівське відділення поліції 22 листопада, у позаробочий час, завітали представники ініціативної групи учнів Радехівської спеціалізованої середньої школи «Young and free».

 

 

Правоохоронці показали учням автівки, пошкоджені під час дорожньо-транспортних пригод, та розповіли про страшні наслідки порушення водіями Правил дорожнього руху.

Інспектор Радехівського відділення поліції капітан поліції Оксана Христюк, старший інспектор дозвільної системи лейтенант поліції Олег Яськів та інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Тарас Маслюк поговорили з учнями про дотримання Правил дорожнього руху пішоходами та скутеристами, звернули увагу на те, що у темну пору доби потрібно одівати яскравий одяг або ж використовувати на верхньому одязі світло повертаючи елементи, для того щоб позначити себе у темряві.

Поліцейські роз’яснили дітям їхні права та обов’язки, а також розповіли провідповідальність неповнолітніх за скоєння різних правопорушень. Школярі приміряли бронежилети та поліцейські шоломи, навчились розбирати та збирати автомат Калашникова та пістолет Макарова. Особливо захоплювались зброєю дівчата.

Діти ставили багато запитань, на які правоохоронці давали відповіді та поради. На завершення зустрічі поліцейські подарували учням книжечки «Твоя безпека» з цікавою інформацією про те, як правильно діяти в різних життєвих ситуаціях та домовились про наступну зустріч.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити