Нові автобуси вже у Львові

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 16:28

25 нових автобусів вже привезли до Львова. Поки що визначають на яких маршрутах вони будуть їздити. Проте вже зовсім скоро Львів побачить новий транспорт. Ці автобуси фірми Електрон. За трамваї такої фірми Вінниця виграла конкурс, де визначали кращу транспортну інфраструктуру обласних центрів України. Треба було проводити його трішки пізніше. Львів вже виправився.

Тепер жителі та туристи не будуть скаржитись на недостатню кількість автобусів та значну наповненість маршруток та зупинок. Тепер повинно з новими автобусами вистачати на всіх. Автобуси дуже комфортні та зручні. Для водія теж нові покращені умови праці, тож їм тепер буде значно легше працювати. Для пасажирів нові зручні стільці, більше місця, довший салон, більше стоячих місць. Тому така новинка повинна задовольнити потреби всіх.

«Це добра новина. Можливо, нарешті буде всім вистачати місця. Хоча сумніваюсь. Людей та студентів приїжджих настільки багато, що тут потрібно ще 100 нових автобусів, щоб всім було відносно комфортно. Але хоч так, це вже добре. Більше місця, більші автобуси. Це дуже добре для нашого міста», - ділиться постійна пасажирка заповнених автобусів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити