За вбивство своєї 2-ох річної дочки горе-маму покарають на 7 років позбавлення волі

PDF Друк
Вівторок, 29 листопада 2016, 21:04

Нещодавно місто сколихнула страшна трагедія: мати двох дітей жорстоко забила свою молодшу доньку. Дівчина померла від травм несумісних з життям.

Жінка била свою дитину палицями через непослуг. Як пізніше виявили медики, горе-мама перебувала у стані сильного алкогольного сп'яніння. Після того, як жінка побила свою дитину, вона спокійно лягла спати. Зранку, жінка підійшла до килиски дитини, але та, уже не подавал ніяких ознак життя.

Судмедексперти, оглянувши тіло, підтвердили загибель дитини від побиття двама палицями. На тілі виявили численні гематоми в області голови, ніг, шиї, спини.  Ці жахливі удари спричинили крововилив у мозок та легені,  від чого і настала така жахлива смерть.

Експерти, оглянувши будинок, де жила маленька, помітили присутність лвох дерев'яних палиць, якими були нанесені удари.

Жінка, після того як прийшла в адекватний стан, заперечувала свою причасність до цієї трагедії, звинувачуючи у всьому свого старшого сина, якому всього лиш 3 роки.  Жінка підтвердила свою провину у заподіянні смерті. Клінічно підтвердженно, що жінка не залежна від алкоголю чи наркотичних речовин та з психікою у неї все в порядку, незважаючи на ппережитий зрив, після смерті дитини.

Суд відбудеться 2 грудня. Міра покарання, яка грозить горе-матері – 7 років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити