Місцевих жителів Львова запрошують на виставу, аналогів якої ще досі не було

PDF Друк
Вівторок, 29 листопада 2016, 21:23

Аматорський театр під назвою «Звукоко» вирішив поставити таку собі виставу-експеримент. Повідомляється, що аналогівцій виставі у Львові ще не було.

Вистана маж назву «Жовго мовчали смереки». Автор запевняють нас, що сюжет був заснований на реальних подіях, які відбувались ще за часів УПА. В сюжетну лінію вистави покладена дуже насичена біографія Ярослава Мельника, який був крайовим провідником УПА.

Акторами у цій виставі непрофесіонали. Це студенти та учні місцевих шкіл, які на абсолютно безкоштовно та на добровільних засадах беруть участь в аматорському театрі. Тому вони з радістю хочуть показати свій талант численним жителям міста Львів.

Цікавинка цієї вистави полягає у тому, що глядачі будуть дивитись цю виставу наосліп. Здавалося б, як це можливо. Так автори пропонують нам поринути усвіт власної уяви. Кожному глядачу, який прийде на виставу зав’яжуть очі таким чином, що вони не бачитимуть абсолютно нічого, та проведуть до їх місця. Сама ж вистава відбуватиметься у вигляді читання текстів.

Один із організаторів запевнив нас, що такого ми ще не бачили. Адже слухаючи, кожна людина будує власне театральне дійство у себе в голові.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Bonita 01.12.2016 19:22
A motivating discussion iis ?efinitely worth comm?nt.
There'ѕ no doubt that that you ought to publish moгe aЬout t?is subject, it may not bе a taboo subject Ьut usual?y people ?on't speak
аbout suc? topics. To the next! Cheers!!

?y web blog; Covered Liter Box Furniture ?oг Laгge Cats - Jacqueline: http://Palmist-Chimpanzee-78757.Bitballoon.com/Hidden-Littler-Boxes.html,
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити