Одного із заступників головного лікаря Львівської лікарні застукали отриманні хабаря

PDF Друк
Середа, 30 листопада 2016, 10:50

Сьогодні буде оголошено вирок у справі заступника Львівської Міської Клінічної Лікарні щодо отримання хабаря у сумі шести тисяч гривень.

Інформація, яка була надана раніше, повідомляє, що жителька міста звернулась до правоохоронців із проханням про допомогу та з інформацією, щодо того, що у неї вимагають чималу суму за те, що медик вплине на прийняття жінки на лікування та допоможе з коректним формування відповідної документації.

Правоохоронцям вдалось зафіксували факт прийняття певної суми грошей від громадянки, у кабінеті того ж лікаря та підозрювано було затримано. Через порушення закону було відкрито кримінальне провадження за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди особою, під час виконання службових обов’язків.

Затримання проводилось вчора, двадцять дев’ятого листопада, а уже сьогодні суд обиратиме для лікаря запобіжну міру.  Нагадаємо, що лікарю світить штраф у розмірі від семисотпятидесяти гривень або позбавлення волі від двох до п’яти років, а також позбавлення права даною особою займати посади чи займатись лікарською діяльністю строком до трьох.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити