І знову провал

PDF Друк
Середа, 30 листопада 2016, 11:10

Тридцятого листопада у місті Львові по вулиці Городоцька стався обвал. Під каналізаційним колектором провалилась земля. Через цю прикру подію декілька трамваїв, які знаходились у місцевому Депо номер 1 не мали змоги виїхати на лінію.

Диспетчерська служба надала інформацію про те, що через обвал на ділянці трамваї не мали ніякої змоги виїхати з депо. Повідомляється, що транспорт виїжджав по іншій колії заднім ходом. Місто не залишили без електротранспорту та говорять, що на даний момент на лінії курсує шістдесят вісім електропоїздів.

Пресслужба Львівводоканалу інформацію щодо провалу землі під каналізаційним колектором підтвердила, та повідомили, що все це трапилось через поганий стан цього ж колектора.

Незважаючи на те, що колектор перебуває на балансі Залізниці, комунальники долучили до ремонтних робіт спеціалістів із місцевого Водоканалу.

Нам розповідали, що ремонтні роботи почали проводити ще вчора, та намагатимуться закінчити їх до сьогоднішнього вечора. Проблема не є критичною, тому її вдасться ліквідувати швидко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити