Знову подорожчання: ціну на проїзд у міських маршрутках можуть підняти на 40%

PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 09:44

Іван Романяк, директор «Самбірського АТП-14608» вчора, тридцятого листопада, під час проведення пресконференції висловив думку про те, що ціна на проїзд у міському маршрутному транспорті може  зрости до 40%  від теперішньої вартості.

Іван Велійка, голова Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту також прокоментував дане твердження. Він пояснив, що припущення може бути вірним, адже через те, що уряд задекларував законопроект про збільшення мінімальної заробітної плати у сумі три тисячі двісті гривень, і його можуть ухвалити, то вартість повної комплектації маршрутного транспорту також збільшиться. Таким чином виникне потреба у перегляді уже існуючих тарифів та, швидше за все, виникне тенденція до її підняття. Він впевнений, що містяни опиратимуться такому рішенню, але у такому випадку постане дилема: або автомобільні перевезення пасажирів будуть мати право на життя, або вони просто зникнуть.

Звісно ж, існує такий варіант, що підняття тарифу може і не відбутись. Таке можливо лише за рахунок того, що у міський бюджет буде закладена нормальна сума коштів, передбачена за оплату пільговиків.

Але надії не великі, адже минулого року, необхідної суми не було виділено із міського бюджету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Галя 01.12.2016 10:33
Ще один подарунок. Нічого не чуємо тільки підняття цін. Мінімальну зарплату від сьогодні підняли на 150 грн. А ціни піднімають на все на 40 процентів.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити