На Львівщині знову передають сильні снігопади. Перевізники не виключають чергового транспортного колапсу

PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 10:30

Іван Велійка, голова Львівської обласної організації роботодавців автомобільного транспорту не виключає, що перевізники, під час сильних снігопадів можуть забезпечити адекватну та безперебійну роботу транспорту за маршрутами.

Всередині листопада, під час того, коли випала місячна норма опадів снігу, міський транспорт курсував з перебоями, через що виникали дуже великі черги на зупинках. Та вину за це покладають тільки на перевізників, хоча, комунальні служби також повинні нести відповідальність. Як повідомляється, у період сильних снігопадів, через те, що дороги були нерозчищені від снігу, половина маршрутів була змушена зійти із лінії.

Зважаючи на цю ситуацію, важко дати чіткий  прогноз щодо подальшої роботи перевізників у зимовий період. Іван Велійка зазначає, що, зважаючи на прогнози синоптиків про те, що зима буде дуже холодною, а маршрутний транспорт, зістарілий та зношений, можуть виникнути певні «сюрпризи». Але зі свого боку, вони намагатимуться зробити все, щоб забезпечити пасажирів комфортним перевезенням.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити