У Львові проґавили 30 мільйонів

PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 15:42

В місті з середини листопада стоїть сніг. Все не тому, що там він падає кожного дня, а тому що техніки на прибирання немає. Влада виправдовується, що вся техніка застаріла та не може прибирати місто, а на нову немає коштів. Проте згідно документів в 2013 році виділили на закупівлю нової техніки 30 мільйонів гривень. Техніка встигла застаріти за 3 роки? Чи можливо ніхто її так і не купував?

Громадські діячі вимагають покарання для відповідальних за цю справу. Кому передали кошти, а він не зміг справитись з завданням? Той нехай і несе відповідальність за вкрадені кошти. В місті через цю ситуацію великі проблеми. На дорогах затори та значно збільшилась кількість ДТП. Тому винні повинні нести відповідальність за такі незручності та невинні життя, які забрали при ДТП.

«Це жах. На вулицях міста відбувається щось неймовірне. Затори нереальні, ніби ми в Москві чи Нью-Йорку. Такого у Львові ще ніколи не було. А все через болото та сніг, який лежить на дорогах. Саме через це водії намагаються їхати повільніше, аби нікого не збити та не вдарити машини. Через це процес пересування займає дуже багато часу, що вже не хочеться їхати, куди збирався», - розповідає водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити