Різдво у Львові: чого чекати

PDF Друк
Понеділок, 05 грудня 2016, 16:28

Цьогоріч Львів не перестає дарувати мешканцям міста та туристам Різдвяну Казку. Офіційне відкриття цьогорічного Різдвяного дійства відбудеться десятого грудня, із відкриття Різдвяного ярмарку, де українські майстри презентуватимуть нам свої вироби. У переддень Дня Святого Миколая, святкову ялинку запалять вогнями. До речі, цього року ялинку до Львова привезли із Дрогобицького району, і, як уже стало традицією, прикрашатимуть її іграшками Яворівських майстрів.

Окрім уже звичних для львів’ян фестивалів вертепів та фестивалю звіздарів, львів’янам пропонують переглянути виставу «Свята Вечеря», де показуватимуть традиції святкування Різдва у львівських родинах. Планують облаштувати зоокуток, а господар з господинею припрошуватимуть відвідувачів до святкового столу.

Однією із новинок буде те, що у будиночку, який буде встановлений на проспекті Свободи, майстри із ткацтва будуть давати майстер-класи з виготовлення справжніх ліжників. У Шевченківському Гаю, можна буде поринути у справжню святкову атмосферу, де звучатиме автентична коляда від творчих колективів, і звісно,  виступи вертепів.

На святкування Нового Року запрошують до Парку Культури, де для відвідувачів підготували унікальне 3D шоу, світлове проекційне шоу, та багато музики для розігріву від ді-джеїв.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити