Контрабанда меблів: на митному кордоні Львова затримали контрабандиста

PDF Друк
Понеділок, 05 грудня 2016, 16:54

Сьогодні, п’ятого грудня, громадянин України намагався провезти через митний контроль незадекларований товар. Повертаючись із приватної поїздки до Польщі, чоловік, який їхав автомобілем ‘Renault Master’ обрав для перетину кордону зелений коридор, тобто, спрощений митний контроль. Разом із ним в автомобілі перебувало п’ять пасажирів. Митники, під час проведення контролю запідозрили, що в автомобілі знаходяться предмети, які підлягають декларуванню.

Для більш детального огляду, автомобіль скерували для більш глибокого огляду. У багажному відділенні автомобіля було виявлено меблі у розкладеному вигляді, вагою 916,1 кг. Приблизна оціночна вартість – сімдесят п’ять тисяч гривень.

Чоловік визнав, що речі, які він перевозив є його власністю, а громадяни, які перебували з ним в одному автомобілі не мають абсолютно ніякого відношення до знайденого.

За фактом перевезення речей, які перевищують неоподатковувану норму - складено протокол, меблі, які знаходились у багажнику вилучені, а справу спрямовано до суду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити