Археологам вдалось розкопати у центрі Львова кладовище 18 століття

PDF Друк
Понеділок, 05 грудня 2016, 17:25

Археологічні дослідження на площі Святого Теодора було розпочато ще в середині листопада. Сьогодні ж, їм вдалось натрапити на цікаву знахідку: кладовище,  датоване приблизно XVIII століттям. Вони вважають, що це було прицерковне кладовище. Раніше також було виявлено об’єкт, який вважається давньоруським та залишки бруківки XIX століття.

Археологи говорять, що знахідки, які свідчать про існування міста Лева у княжу добу – це вже хороша традиція. Як нам повідомляють, саме про площу Святого Теодора існує дуже небагато інформації. Перша згадка про площу пов’язана із церквою Святого Теодора, яка була виготовлена із дерева, та існувала ще 1453 року. У 1783 році, коли проводилась ревізія церков, цю церкву розібрали через досить малу парафію. Храмову ікону передали до церкви Святого Миколая, що знаходилась неподалік.

Пізніше, на місці, де колись стояла церква облаштували торгову площу, її називали Стара Тандета, а з середини XX століття, це ринок називали Краківським. Фактично, вважається, що саме він був попередником сьогоднішнього ринку, який перенесли на теперішнє місце у 1960 році. Планується, що розкопки закінчаться уже до кінця цього року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Бандерлог 05.12.2016 17:43
У кляти москали....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити