У Львові зловмисники обчистили квартиру більш, ніж на мільйон гривень

PDF Друк
Понеділок, 05 грудня 2016, 17:52

Четвертого грудня до відділку поліції у Залізничному районі звернувся місцевий житель. Він заявив, що був відсутній з кінця лютого, 2014 року, до четвертого грудня, 2016 року, так як знаходився далеко за межами міста Львова. За цей час квартиру чоловіка обікрали. Помешкання було зачиненим, а про відсутність господаря мало хто знав.

Чоловік, повернувшись додому, виявив, що його помешкання обікрали. Обчистили буквально до нитки. У квартирі не залишилось абсолютно нічого. Зловмисники розбили балконне вікно, таким чином вони дістались всередину квартири. Згодом, знайшли можливість підібрати ключі до вхідних дверей. Таким чином, їм вдалось винести із помешкання виключно усі меблі та залишене господарем майно. Злочинці виявились настільки ницими, що викрутили навіть лампочки у всіх світильниках.

Господар квартири бідкається, що вони обчистили квартиру на суму понад мільйон гривень. Правоохоронці вважають за доцільне відкрити кримінальне провадження та вживають усіх заходів для того, об встановити особи зловмисників.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити