Жовківську костомельню вимагають ліквідувати

PDF Друк
Середа, 07 грудня 2016, 17:36

Ще у березні, цього року, слідчим експертам поліції міст Жовква було відомо про екологічне забруднення на місцевій костомельні. Ще двадцять дев’ятого вересня, було відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального Кодексу України, що стосується забруднення земель.

Нещодавно, питання про закриття Жовківської костомельні знову набуло резонансу, адже до справи взялись екологи. Через недотримання абсолютно ніяких, навіть елементарних санітарно-гігієнічних норм, а також через порушення умов праці громадян.

Провівши перевірку, експерти були не на диво нажахані загальним станом підприємства. Більшість цехів припинили свою роботу, обладнання, за яким працюють робітними давно уже не є працездатним. Навколо території заводу просто неба валяються кістки убитих тварин, і попри це все, на території просто безліч щурів.

Директор Жовківського заводу шукає собі оправдання, та говорить, що все це трапилось тільки через недофінансування. Та екологи все одно пропонують ліквідувати цей завод.

Одним із варіантів розглядають оголошення міжнародного конкурсу, щодо модернізації даного підприємства та залучення закордонних інвесторів. Але, наразі, тільки готуються усі необхідні документи про правопорушення на території заводу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити