У Львові активно обговорюють «Першу Львівську Хвойдарню»

PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 15:11

Зовсім нещодавно у Львові почали жваво обговорювати появу нового незвичного кафе, яке ніби-то носить назву «Львівська Хвойдарня».  Десятки місцевих та і не тільки засобів масової інформації, уже поширили новину про цей новий, концептуальний заклад.  У всіх соціальних мережах та на форумах активно обговорюють цю тему, і все навколо неї обростає чутками.

В інтернеті створена однойменна група цього закладу. На «стіні» групи є всього лиш декілька дописів. Один із них запрошує на урочисте відкриття закладу, який знаходиться у самому центрі міста, на Площа Ринок. Та, точної адреси не вказано. У дописі йдеться про те, що двадцять обраних щасливчиків зможуть попасти до цього закладу, залишивши коментар зі своїм бажанням.  Опісля, їх прийде запрошення.

У тому ж дописі йшлося про те, що вечірка на честь відкриття кафе буде закритою, а ті декілька «обраних», то буде еліта та бомонд.

Багато засобів масової інформації уже підхопили цю новину та поки ніхто не має змоги остаточно підтвердити, чи існує цей заклад взагалі. Побутує думка, що це звичний піар, така собі провокація.

Дехто припустив, що це один із концептуальних ресторанів мережі «!Fest» та ця інформація не підтверджена.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
-1 #1 Катерина 08.12.2016 22:11
Побувавши у всіх закладах Площі Ринок цікаво було б провести час у новому місці
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити