У Львові викрили сміттєву мафію

PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 14:52

Сьогодні, активісти громадського об’єднання «Розвиток громади» розказали журналістам, як у Львові, із самісінького центру міста вивозять сміття. Виявляється, у Львові сміттєвози супроводжують дорогі іномарки.

Активісти, восьмого грудня, вирішили прослідкувати, куди вивозять сміття жителів міста. Вони побачили, що сміття із центру вивозить сміттєвоз, на якому немає абсолютно ніяких позначить, та який має київські номера. Ця машина збирала посортоване сміття із нових урн. Активіст зазначає, що він, та ще декілька його побратимів, вирішили простежити за автівкою, та їм цього зробити не вдалось, адже, дорогу їм перегородили два автомобілі: позашляховик та бус, обоє їздять на київських номерах. Невідомі особи, які були за кермом вийшли з машин та почали погрожувати активістам.

Викликали поліцію. Правоохоронець попросив водія сміттєвоза показати необхідні документи, та, як і очікувалось, у водія їх не було. Активісти одразу подали заяви6 одна з них про погрози від невідомих, інша – щодо перевірки автомобіля, який вивозив сміття та його документів.

Після цього, водії перетелефонували невідомому, та за декілька хвилин на місце пригоди прибув депутат Львівської Міської Ради, Роман Іванців. Та, він представився не депутатом, а юристом, який консультує фірму «ТОВ Грінера Україна». Що цікаво: саме ця фірма виграла тендер на вивезення сміття зі Львова.

Згодом, юрист таки розповів, що сміття везуть на ділянку АТП №1. Активісти запевняють, що це виглядало як імітація роботи, а сміття справді вивезли невідомо куди.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити