Студентський протест у Львові #Стоп5130

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 10:12

Вчора ввечері Студентська рада міста Львів опублікувала в соцмережі лист, адресований Петру Порошенко. Студенти закликали не приймати ніяких рішень, які б мали відношення до студентів, без консультацій з їх представниками.

У зверненні сказано, що Студрада проти законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”. Назва законопроекту не несе за собою жодної небезпеки, здавалося б, проте, якщо вникнути в сумми, яких хочуть позбавити студентство, то їх можна зрозуміти. Наприклад, у листі сказано про “загублені” 800 000 000 грн., що були виділені на академічні стипендії. Номер законопроекту, що суперечить інтересам стедентів - №5130. Молодь запустила в хід хештеги #Стоп5130 або #СтудентиПроти. Учні Вишу не тільки просили Президента прислухатись до думок народу, який його обрав, а й висловили щось накшталт загрози.

“Пам'ятайте: подальше ігнорування думок та потреб студентів неодмінно призведе до рішучої реакції з боку студентства!”Як показує український досвід, студенти здатні вчинити досить серйозні заворушення. Представникам влади потрібно про це нагадати, щоб потім нікому не прийшлось розводити руками.

Яке б рішення з цього приводу не прийняли, ми представляємо зразок звернення до Президента України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити