Чи пощастить Середі у вівторок стати ГУ Національної поліції?

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 13:26

Напередодні Дмитро Загарія пішов у відставку. Чому це сталось, нині не відомо. Проте численні активісти закидують Авакова листами про повернення голови, якого львів’яни вважають “найкращим, що сталось з львівською поліцією”.

Сьогодні вже всім відомо, що буде представлений Голова Управління Національної поліції у Львівській області. Чому ж ходять чутки про те, що наступним керівником управління стане ректор університету внутрішніх справ Середа Валерій В’ячеславович? Адже сам ректор запевняє, що прохань чи офіційних пропозицій з цього приводу в його бік не лунало. Продовжуючи відхрещуватись від запитань, Валерій згодом говорить зовсім інші речі. “Розмова велась трохи раніше, але впродовж цього року. Нас тоді з Дмитром Загарією запитали про моє ставлення до цього. ” Пан Середа постійно повторював, що ні в якому разі не буде ініціювати власне призначення. Але на місці львів’ян, мене б розчарувало, якщо Національну поліцію очолить людина, з уст якої лунають наступні слова: “...Я не горю бажанням очолити Львівську область...” Проте, можливо Валерій мав на увазі зовсім інше.

Отже сьогодні ми дізнаємось хто ж очолить поліцію на Львівщині. Пан Стойко заявив, що нового голову представлять сьогодні о 17:00 . Чекаємо з нетерпінням!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити