Ірма Вітовська запрошує львів’ян на каву

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 15:43

Цієї середи до міста Левів завітає талановита актриса, дивовижна жінка і надзвичайно цікава особистість Ірма Вітовська. За доброю традицією зустріч відбудеться у затишному дворику “Львівської копальні кави”, який Ви знайдете на площі Ринок, 10.

Це буде щось накшталт інтерв’ю. Їх було вже одинадцять і разом вони становлять частинки масштабного проекту. Організатор проекту під назвою “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину” Мар’яна Савка є відомою письменницею і редактором. Вона розпочала проект в лютому 2016 року, щомісяця проводились зустрічі з різними цікавими жінками, які піднімали різні цінності в інтерв’ю.

Отож завершальна зустріч порадує нас зовсім скоро, в січні 2017 року, а вже навесні Савка обіцяє запросити на презентацію книги, в якій будуть висвітлені теми всіх 12 зутрічей.

Тоді, коли ідея розповідей жінки про моральні цінності тільки з’явилась, ми вирішили від слова перейти до діла і допомогти дітям. Проект збирає кошти на влаштування затишної дитячої читальні у львівському “Охматдит”. Отож, заради дітей, цікавих дискусій з найрозумнішими жінками і заради підняття культурного рівня українців проект почав втілюватись у життя. Не пропустіть зустріч на тему милосердя з Ірмою, вона розпочнеться о 18:00. Чому саме Ірма презентує тему милосердя Ви дізнаєтесь 14 грудня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити