В АТО трагічно загинув львів'янин Михайло Лібрук

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 17:33

12 грудня трагічно загинув 45-річний житель Львова Лібрук Михайло. Він захищав нашу Батьківщину, він боровся за неї, виконуючи святий обов’язок у зоні АТО. І нехай хтось посміє сказати про те, що війни немає. Вона іде щодня навколо нас і в нашому серці. Символічне місце загибелі героя, місто Щастя, що знаходиться у Луганській області. Будемо сподіватись, що це означає, що на тому світі він стане щасливим, адже щодня ми боремося за незалежність, щоб колись стати вільними і щасливими. Тоді і душа Михайла стане щасливою.

Похорони, що проведуть на Личаківському кладовищі відбудуться у четвер. Дану інформацію повідомила прес-слежба міської ради м. Львів.

Завтра до Львова переправлять домовину, о 7 годині вечора проведуть заупокійне богослужіння.Похоронна процесія відбудеться на полі почесних поховань №76.

Михайло мав звання майора, служив сумлінно з 1997 року. Багато разів був нагороджений за сміливість та відвагу відзнаками. Але найбільшою жертвою заради мирного неба стало його життя. Вічна пам’ять.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити