Загарія боротиметься з корупцією, а Середі прийшлося очолити Нацполіцію Львівщини

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 19:56

Загарія Дмитро Дмитрович більше не являється головою львівської поліції, його призначили начальником у питаннях запобігання корупції Національної поліції. Його проводали оваціями як вищі чиновники, колеги поліціянти, а також прості громадяни, які виражали Дмитру Дмитровичу величезну довіру і вдячність.

Друга сторона особистості сьогодні проявилась у другого героя вечора, Валерія В’ячеславовича Середи. Вже завтра буде його перший робочий день на новій посаді. Як ми всі добре пам’ятаємо, Валерій Середа публічно висловлював своє небажання представляти Львівщину та зовсім не був у захваті від посади керівника поліції Львівської області. Проте тепер він вимушений нести цей тягар.

Проте настрій в нового голови досить рішучий, одразу розповів про те, що питання з кадрами треба вирішувати, відбирати профессіоналів, якими тут він вважає далеко не всіх.

Також дуже швидко пан Середа заповнив електронну декларацію про доходи, правда забув вказати доходи дружини. Потім збрехав про те, що він вказав дохід дружини і загальний дохід сім’і, а в нього є ще неповнолітня дитина. Але після демонстрації декларації повторно, погодився з тим, що дохід дружини не вказаний.

Ось такий початок, а перший робочий день в нового начальника Нацполіції лише завтра.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Rachel 14.12.2016 17:20
Principally select which HostGator coupon or provide from whichever host service you favor to take advantage of these specials.


Feel free to surf to my weblog: hostgator reviews: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити