“Заміновано” вокзал у Львові

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 10:57

Цієї ночі, о 03:02 стало відомо про те, що у будинку Головного залізничнго вокзала є вибуховий пристрій. Інформація надійшла від анонімного громадянина, який зателефонував за номером 102. Прибули на допомогу швидко. Згідно з данними по питанням надзвичайних ситуацій, а також цивільного захисту населення міськради Львова, за адресою пл. Двірцева, 1 приїхали 25 працівників різних підрозділів цивільного захисту, також з собою привезли 10 одиниць необхідної техніки.

Приміщення вокзалу було огороджено, охорона стояла навколо, для того, щоб не вускати на територію сторонніх людей. Одразу був евакуйований персонал у складі 30 пацівників та 70 пасажирів, які знаходились в будинку та поряд.

Прибувші спеціалісти вибухово-технічного відділення одночасно із кінологами почали сумлінно працювати в напрямку пошуків вибухового пристрою. Була обстежена вся теритрія вокзалу, а також прилеглі ділянки. Пошуки, які зайняли майже 2 години не дали результатів. Вибухівки знайдено не було. Даний інцидент буквально паралізував роботу вокзалу, затримав пасажирів, яким потрібно було їхати, вилучив без причини 25 спеціалістів, які витратили свій час дарма.

На даний момент ще тримає пошук особи, яка подала недостовірну інформацію про те, що територія залізничного вокзалу міста Львова замінована.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити