Подробиці смерті львів'янки на залізничних коліях

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 17:18

Вночі на залізничній колії поїзди проминають кожні 5 хвилин. Залізна дорога в основному неосвітлена, та чи задумується хтось про це. Більшість впевнена, нічого поганого статись не може. Проте бувають різні ситуації і Львівська національна поліція закликає бути уважними та не ставитись халатно до можливих небезпек, що загрожують людському життю.

Машиніст навіть не встиг помітити студентку у навушниках, смерть наступила миттєво. Слідство ведеться, поліція озвучила попередню версію того, що сталось.

“Дівчина стала жертвою потяга, який її збив”, - ділиться з журналістами старший слідчий Роман Дуб. Біля тіла дівчини знайшли навушники, шнур, який з’єднував їх з телефоном був розірваний. Слідчі зробили висновок, що жертва слухала музику. Можливо з цієї причини вона не почула наближення потяга. Ще одна версія про самогубство поки що слідчими не відкидається. Як тільки стане відомо, яка з них є вірною, поліція повідомить.

Зранку було знайдене тіло, поліції стало відомо про його місцезнаходження завдяки анонімному дзвінку. Особу вже встановили, дівчині був 21 рік, вона є уродженкою Дніпропетровської області, навчалась у Львівському університеті.Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити