Програма різдвяних заходів міста Львова

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 10:25

18 грудня у Львові розпочнеться відкриття новорічної ялинки. Святкова ялина сягає 20 м у висоту. Вартість цьогорічної красуні разом із встановленням становитиме 116 000 грн. Іграшки для прикрашання за традицією виготовляли яворівські майстри. Про це проінформувала міська рада.

31 грудня за пів години до Нового року почнеться світлове шоу, яке триватиме аж до першої години ночі. Перехожим можна буде взяти окуляри, щоб оцінити красу ефектів в 3D форматі. Автор інсталяцій світлового шоу Врубель Альберт стверджує, що на площі Ринок у Новорічну ніч буде дуже цікаво.

6 січня на пл. Яворовського буде встановлений різдвяний Дідух. В народі Дідуха вважають неодмінним атрибутом різдвяних свят, тому без нього неможливо обійтись.

15 січня в Рясному і Левандівці відбудуться святкові заходи.

В новорічну ніч на площі Ринок влаштують вечірку в стилі джазу, а також буде зпроектовано на Ратуші відлік часу до Нового року.

10 — 22 січня триватиме Львівський традиційний різдвяний ярмарок, який вже знають і люблять жителі Львова протягом 8 років.

13 — 14 січня відбудеться Різдвяний міжнародний фестиваль.

На площі Ринок також стоятиме стіл з різдвяною атрибутикою. Таким чином втілять у життя традиційну Святу вечерю. До столу можна буде підійти та відчути себе господарем або господинею.

20 січня в Музеї архітектури проведуть екскурсію для діток воїнів АТО за кошти міста.

Новий рік та Різдво вже зовсім скоро, тому місто докладає зусиль, щоб святковий настрій у львів’ян був прекрасним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити