Миколай попросив водіїв Львова допомогти розвозити подарунки

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 13:56

Щороку у Львові проводять акцію “Миколай про тебе не забуде” до дня Святого Миколая. Організатори цього року попросили допомоги у водіїв, щоб розвести діткам подарунки. Львівський сайт повідомляє, що для цього необхідно як мінімум 50 автівок. Волонтерів налічується близько 4 сотен, вони сумлінно працюватимуть, аби 2500 дітей отримали свої дарунки. 18 грудня 2016 року усі так звані “помічники Миколая”, починаючи з 4 години дня, будуть розвозити гостинці.

Також повідомляють, що в Миколая мало гостинців, у списку подарунків не вистачає канцтоварів та солодощів. Їх можна принести на Фабрику Св. Миколая, що знаходиться на вул. Коперника, 17.

Святий Миколай ще ніколи не набирався сміливості і не просив водіїв кататись по місту з подарунками. Проте цього року львівські малюки, які почують про цю новину, переконаються в тому, що сучасні казки не схожі на рутину. У 21 столітті подарунки везуть на автомобілях за адресою, бо так захотів Миколай. З одного боку, це відвезти подарунки дітям - милосердна справа, а з іншого — нісенітниця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити