Львів'янку шокувала "російська" новорічна роль сина

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 13:23

Війна в Україні іде вже не один рік, за честь країни гинуть українські солдати, а також мирне населення. Російські ЗМІ, що викривлюють щодня картину подій, звинувачують самих українців у всіх бідах. Проте спільними зусиллями жителі міст усієї країни намагаються згуртуватись та триматись разом. А місто Львів, яке завжди славилось щирою українською мовою та віковими українськими традиціями безперечно є центром культури краю.

Фольклор цього регіону багатий на українські казки та легенди. Але вихователі в садочках напевне живуть у своєму власному світі, що називається “савдеп”. Від новорічних вистав, в яких дуже бідно прикрашена зала, примітивні сюжети та банальні вірші, які не переписуються з року в рік, вже втомилися всі. Але цього разу ДНЗ перевершив сам себе.

Львів’янка обурилась від того, що сталось. "Отримав мій Матвій в садочку новорічну роль — Петрушка”, - ділиться із пресою Юлія Гвоздович. Як можна сьогодні давати дітям ролі російських персонажів? Це неповага до загиблих та живих, що служать зараз в АТО. Але скоріше за все вихователька навіть не розуміє цього...


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 111 16.12.2016 20:01
вихователька не права. не заради цього ми боремось
Цитувати
 
 
0 #2 Злий до 666 16.12.2016 14:14
Іронічна бидлото, скоро будеш співчувати сам собі.
Цитувати
 
 
0 #1 666 16.12.2016 13:38
... співчуваю малюку , скільки він ще "отримає" ... в нього ж така "розумна" мама ... Слава Україні ! ...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити