"Відкриваєм очки! Встаєм!" - п'яний суддя на Львівщині заснув за кермом

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 14:34

Патрульна поліція міста Стрий, що розташована на Львівщині, затримала суддю у стані алкогольного сп’яніння. Суддя просто заснув за кермом автомобіля під час зупинки на червоне світло. Поліція доклала про те, як це відбулось.

“Екіпаж рухався по місту, потім зупинився на червоне світло разом з іншими учасниками дорожнього руху. Проте, коли світлофор загорівся зеленим світлом, всі водії рушили з місця, окрім одного. Автомобіль марки Хюндай продовжував стояти на місці. Інспектори в гучномовець проінформували водія, що рух можна розпочати, але автомобіль не рушив з місця, продовжуючи стояти із заведеним двигуном та ввімкненими фарами. Для того, щоб переконатись у тому, що з водієм усі гаразд, турботливі полісмени підійшли ближче, то побачили, що водій сидить із закритими очима. Відкрили дверцята авто та одразу відчули запах алкоголю”, - поділився патрульний поліцейський.

“Піднімаємся! Ау! Встаєм! Відкриваєм очки!”- намагався полісмен розбудити сонного суддю.

Посвідчення судді, яке знайшли у водія, як видно у відеорепортажі поліції Львівщини дійсне до 30. 04. 2015 року. Проте в правоохоронці здається, увагу на цей факт не звернули. Водій відмовився проходити перевірку на алкоголь, проте така відмова прирівнюється до нетверезого стану за ст. 130.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити