У Львові крадій вирішив згадати дитинство

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:02

Сьогодні українців турбує безліч проблем, пов’язаних з різними сферами життя. Дуже тяжко справити враження у 21 столітті, коли час летить зі швидкістю світла. Злочинність набирає обертів щодня, проте наступний випадок більше безглуздий, ніж жахливий.

У Львові один молодик пішов грабувати гіпермаркет, він скоїв задумане, а саме: вкрав 500 жувальних гумок, які виніс в своєму рюкзаку.

Ця дивна подія трапилась учора, 15 грудня. Працівниця супермаркету по вул. Кульпарківській встановила недостачу гумки Orbit та одразу викликала поліцію.

Чому хлопець вирішив згадати дитячі роки та збагатитись жуйками не відомо. Напевно варто про це запитати батьків хлопця, можливо вони зможуть хоч якось пояснити поведінку власного сина. Юнакові вже виповнилось 22 роки, злодій родом з Кіровоградської області. Також стало відомо про те, що він вже був раніше покараний за крадіжку. Минулого разу це було пограбування магазинів в Одесі та у столиці України.

Правоохоронці затримали крадія, та повідомили, що йому світить 5 років позбавлення волі за вчинену крадіжку. Недитячий строк, як для такого вчинку. А чи варті того були пів тисячі жуйок?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити