96-річний український в'язень Аушвіцу у Львові презентує книгу

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 17:33

Український в‘язень Аушвіцу Омелян Коваль презентував книгу під назвою “Спогади мого життя”. Сьогодні йому вже 96 років, він зміг пережити найстрашніші події в житті, тепер він готовий поділитись із нами своєю історією. Важко піти на цей крок, тяжко навіть згадувати про таке, але той, хто побував там, не боїться нічого.

Аушвіц-Біркенау — це один з найвідоміших концентраційних таборів, він проіснував з 1940 до 1949 року поблизу міста Освенцима.

Автор книги був діячем ОУН, перебував строк у тюрмі Лонцького та у тюрмі Монтелюпіх у Кракові. Йому не пощастило, він був одним з перших, кого направили в Аушвіц. У післявоєнний час перебував у Німеччині, потім у Бельгії, де активно працював над Спілкою Української Молоді, був членом української громади Бельгії. Три роки тому повернувся на Україну, сьогодні він проживає у Львові. Нагорода, яку він отримав не поверне час назад, проте допоможе гідно прожити ще багато років.

Омелян Коваль описав у книзі історію розправи над Олексою та Василем, які були братами славнозвісного Степана Бандери. Він розповів про те, яким був побут в’язнів... Видання включає 20 строінок з архівними фотографіями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити