У львівських притулках обігріву громадян немає сенсу?

PDF Друк
Субота, 17 грудня 2016, 12:20

В мережі з’явилась стаття від імені депутату Львівської міської ради Ігора Володимировича Зінкевича. Розлючений депутат опублікував її сьогодні вранці та виклав фото. Мова йтиме про пункти обігріву бездомних людей.

“Коли їхав містом, побачив на вул. Личаківській старого чоловіка, він просто сидів на лавці. Перелякавшись, що дідусеві зле, я підійшов до нього, щоб впевнитись, що з ним все добре.

Чоловік не був п’яний, він просто чекав ранку, щоб повернутися додому. Як виявилось, він не зміг добратись додому, адже надто пізно вийшов з лікарні.

Дід проходив обстеження у Львові через своє хворе серце. Дуже переживав, щоб нічого не сталось з його господарством, за яким приглядали сусіди, поки його не було. А про холод особливо не думав. “Трохи змерз, а до ранку ще так далеко”, - каже він, а в мене ком у горлі. Згадав я одразу про пункт обігріву, що на вул. Тихій, 5. Швидко помчав старого туди, заспокоюючи, що в нашому місті йому допоможуть, що він в теплі та комфорті дочекається ранку.

Проте на депутата звісно ж чекало розчарування. Пункт було зачинено, адже графік роботи там з 9:00 до 17:00. Існує ще пункт по вул. Кирилівська, 3а. Він відчинений з 18:00 до 9:00, проте зареєструватись на ніч там можна тільки з 18:00 до 22:00 години. Також для того потрібно зробити флюорографію. Отже, якщо вночі хтось потребує притулку, то вхід йому туди зась! Постає питання: кому потрібно існування таких притулків, якщо здебільшого потреба в них зростає вночі?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити